Güce teşkilat toplantısına katıldık.


0 | | |
| |

Güce temsilciliğimizin düzenlediği üyelerle kaynaşma ve eğitim toplantısına katıldık.

Güce de yapılan toplantımıza  belediye başkanı Sayın  Aytekin GEÇGEL,  Giresun Şube başkanımız Sayın Mustafa ÖZ ve başkan yardımcıları ve Güce ’deki üyelerimiz katıldılar.

               İlçe başkanımız Sayın Kahir AL ilçede açık ara farkla yetkili sendika olduklarını bu farkın oluşmasından dolayı üyelere bir kez daha teşekkür ettiklerini, üyelerinin her zaman yanında olduklarını ve olacaklarını söyledi.

               Şube Başkanımız Sayın Mustafa ÖZ ise konuşmasına 12 Mart İstiklal Marşının kabulü ve 18 Mart Çanakkale zaferi dolayısıyla Mehmet Akif Ersoy ve şehitlerimize rahmet, minnet, şükranlarımızı sunuyoruz diyerek sözlerine başladı. Eğitim Bir Sen’i ve Memur Sen’i kuranlar ve bugüne taşıyanlar olarak sendikayı çalışanların sosyal ekonomik haklarının geliştirme mücadelesi yanında hak ve adaleti üstün tutmak, yardımlaşma, dayanışma, iyilikleri teşvik etmek, medeniyet birikimimizi gelecek nesillere aktarmak için mücadele ediyoruz, dedi. 

                  Sendikamızın yerinin, duruşunun herkesçe bilindiğini, bundan da onur ve gurur duyduklarını söyleyen ÖZ, darbe sever, milletin değerlerini yok etmeye çalışanlarla günümüzün deyimiyle hiçbir zaman kanki, yandaş olmadıklarını ve asla da olmayacaklarını, Milletin değerlerine bağlı, millet için çaba gösterenler ve Memur-senlilerle her zaman bir ve beraber olmaya devam edeceklerini vurguladı.

               2015 yılı toplu sözleşmesinin şimdiye kadar imzalanan en başarılı toplu sözleşme olduğunu anlatan ÖZ eğitim çalışanları olarak büyük kazanımlar elde ettiklerini, nöbete ücret aldıklarını, maaş zamlarında 2016 yılı için  % 11 artış sağladıklarını söyledi.

               Oldukça samimi bir ortamda geçen toplantımız Güce ‘deki başarının devam etmesi için daha çok çalışılması gerektiği noktasındaki temennilerle sona erdi.

 

 

Top