Dereli'deki üyelerimizle yemekte buluştuk.


0 | | |
| |

            Eğitim Bir Sen Dereli temsilciliğinin üyelerine düzenlediği yemeğe katıldık. Şube başkanımız Mustafa ÖZ  ve başkan yardımcılarımızın katıldığı yemekli toplantı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

            Açılış konuşmasını yapan Dereli ilçe temsilcimiz Ahmet AKYOL ilçede yetkili sendika olduklarını bunun da hakkını verdiklerini söyledi. Öğretmenlerin büyük bir fedakârlıkla çalıştıklarını bunun her zaman her yerde vurgulanması gerektiğini söyledi.

           Kısa bir konuşma yapan şube başkanımız Mustafa ÖZ: Eğitim-Bir-Sen olarak, milletimizin ve ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için her türlü çalışmayı yaptıklarını, kuruldukları günden beri her zaman haklının yanında olarak hakkı savunduklarını söyledi. Kılık kıyafet eylemine başlarken yapamazsınız diyorlardı yaptık. Biz nöbete ücret  isterken onlar alamazsınız diyorlardı, aldık. “ dedi.  Sahada çözülecek daha çok mesele olduğunu bildiklerini bunların çözümü için uğraştıklarını da söyledi.

        İlçe Milli Eğitim Müdür Veysel ÖZGAN ise hem bu akşamki yemekli eğitimde hem de değişik zamanlarda Dereli deki eğitimcilerin farkını gördüğünü bunun için hem Dereli deki  eğitim çalışanlarına hem de bu organizasyonu yapan Dereli Eğitim Bir Sen teşkilatına teşekkür ettiğini söyledi.

       Yemek tanışma ve soru cevaplarla sona erdi. 

Top